POWIAT SIEMIATYCKI

1.Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach

ul. Górna 23A
17-300 Siemiatycze
tel/fax. /85/ 655-23-18
e-mail: biblioteka@mbp.edu.pl;
http://www.mbp.edu.pl

•Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Anny Jabłonowskiej w Siemiatyczach.
Filia Biblioteczna nr 1

ul. 11 Listopada 18A
17-300 Siemiatycze
tel. /85/ 655-22-07
e-mail: filia@mbp.edu.pl

2.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Klementyny Sołonowicz-Olbrychskiej w Drohiczynie

ul. Jagiellończyka 2
17-312 Drohiczyn
tel. /85/ 655-14-70
e-mail: biblioteka.drohiczyn@wp.p

3.Gminna Biblioteka Publiczna w Dziadkowicach z siedzibą w Kątach

Kąty 22
17-306 Dziadkowice,
tel. /85/ 657-10-22
e-mail: biblioteka_dziadkowice@wp.pl

4.Gminna Biblioteka Publiczna w Grodzisku

ul. 1 Maja 6
17-315 Grodzisk
tel. /85/ 656-82-50
e-mail: gbp.grodzisk@wp.pl

5.Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku

ul. Zaszkolna 1
17-307 Mielnik
tel. /85/ 657-70-15
e-mail: biblioteka@mielnik.com.pl
http://www.biblioteka.mielnik.com.pl

6.Gminna Biblioteka Publiczna w Milejczycach

ul. 3-go Maja 44
17-332 Milejczyce
tel. /85/ 657-90-08
e-mail: biblioteka@milejczyce.pl

7.Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Nurcu Stacji

ul. Kolejowa 3
17-330 Nurzec Stacja
tel. /85/ 657-50-75
e-mail: biblioteka@nurzec-stacja.eu

8.Biblioteka Publiczna Gminy Perlejewo

Perlejewo 45
17-322 Perlejewo
e-mail: biblioteka-perlejewo@wp.pl

9.Gminna Biblioteka Publiczna (Czartajew)

ul. Szkolna 4
17-300 Czartajew
te. 882-516-669
e-mail: biblioteka.siemiatycze@neostrada.pl

•Gminna Biblioteka Publiczna.
Filia Biblioteczna w Szerszeniach

Szerszenie 38
17-300 Siemiatycze
tel. /85/ 655-00-24
e-mail: biblioteka.szerszenie@onet.pl