Konferencja prasowa poświęcona Festiwalowi Literackiemu "Autorzy i Książki"

Dyrektor Beata Zadykowicz.

Dyrektor Beata Zadykowicz.

13 maja odbyła się w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku konferencja prasowa poświęcona rozpoczynającemu się w tym tygodniu Festiwalowi Literackiemu Autorzy i Książki. W spotkaniu wzięła udział Dyr. Beata Zadykowicz oraz Tomasz Filipowicz z Działu Promocji i Wydawnictw Książnicy Podlaskiej.

„Wszystkim będziemy życzyli smacznego, bo każdy z nas lubi jeść, smakować, ale smakujemy również życie, smakujemy również gusty, więc nasz festiwal będzie właśnie o tym. Myślę, że każdy, kto do nas przyjdzie, znajdzie coś dla siebie. Proszę zauważyć, jakich będziemy mieli gości. To blogerzy i autorzy książek o jedzeniu, a także goście, którzy będą opowiadali o jedzeniu w literaturze” – powiedziała dziennikarzom dyr. Beata Zadykowicz.

Natomiast Tomasz Filipowicz przypomniał, że „pierwszym gościem otwierającym festiwal będzie Julita Bator, która jest znana ze swoich książek „Zamień chemię na jedzenie”. Julita Bator przeprowadziła w życiu taki eksperyment na sobie i swojej rodzinie i w pewnym odstawiła przetworzone jedzenie. Wtedy, po pewnym czasie, okazało się, że wszyscy są zdrowsi i mają więcej energii. O tym właśnie Pani Julita opowie nam na festiwalu, próbując także odpowiedzieć na pytanie, czy zdrowe może być smaczne”.

Szczegółowy program Festiwalu Literackiego Autorzy i Książki znaleźć można na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz w naszych mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/ksiaznicapodlaska

https://www.instagram.com/ksiaznicapodlaska.promocja

https://www.tiktok.com/@ksiaznicapodlaska

 

 

Powrót na początek strony