Komunikaty

Joanna Glogaza siedzi na tle baneru z logotypem Książnicy Podlaskiej.

Wspomnienie filmowe: Środa Literacka z Joanną Glogazą

Jak nie dać się konsumpcjonizmowi? Jak ograniczyć social media? Jak tworzyć i się nie wypalić? O tym mówi blogerka Joanna Glogaza.

Bohaterka spotkanie siedzi w żółtym fotelu i mówi, trzymając mikrofon.

Wspomnienie filmowe: Środa Literacka z Ireną Wielochą

Irena Wielocha to influencerka i autorka książki "Kobieta zawsze młoda. Jak nie przeoczyć szansy na realizację własnych marzeń". W wieku 57 lat postanowiła zawalczyć o siebie i całkowicie zmienić swój styl życia. Jej osiągnięcia były tak spektakularne, że po sześćdziesiątce stworzyła na Instagramie profil Kobieta Zawsze Młoda, na którym od kilku lat promuje aktywność fizyczną i zdrowe nawyki oraz motywuje innych do zmiany. Pokazuje, że młodość to stan umysłu, a aktywność sportową można rozpocząć w każdym wieku. Spotkanie z autorką poprowadziła dziennikarka Magdalena Gołaszewska.

Na kanapie w Galerii Parter Książnicy Podlaskiej siedzi prowadząca spotkanie po lewej stronie, po prawej bohaterowie spotkania, Paweł Grabowski trzyma mikrofon.

Wspomnienie filmowe: Środa Literacka z Pawłem Grabowskim i Agatą Puścikowską

Paweł Grabowski i Agata Puścikowska to autorzy książki "Nie przyszedł do mnie anioł".

Zrzut ekranu sklepu internetowego Książnicy Podlaskiej z 3 okładkami książek.

Sklep online Książnicy Podlaskiej

Wejdź na stronę Książnicy Podlaskiej. Właśnie tam znajdziesz zakładkę "Sklep" i mnóstwo wyjątkowych tytułów, opublikowanych naszym nakładem. Zapraszamy do zakupów!

Kolorowa grafika przedstawiająca brzeg jeziora, na drugim planie domki i żaglówka, na pierwszym kwiaty, na górze i poniżej informacje o wakacjach w filiach Książnicy Podlaskiej.

Wakacje w filiach Książnicy Podlaskiej

Filie Książnicy Podlaskiej przygotowały mnóstwo wakacyjnych imprez!

Dziennikarz Piotr Metz, trzymający mikrofon.

Wspomnienie filmowe: Środa Literacka z Piotrem Metzem

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze Środy Literackiej z dziennikarzem muzycznym Piotrem Metzem. Spotkanie poprowadził Eligiusz Buczyński.

Po lewej prowadząca spotkanie, po prawej, siedzące na kanapie, bohaterki Środy Literackiej, odbywającej się w Galerii Parter, na środku ekran telewizora z plakatem reklamującym spotkanie.

Wspomnienie filmowe: środa literacka z Celiną Zubrycką i Małgorzatą Masłowiecką

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części cyklu wspomnień filmowych. Dziś relacja ze spotkania z z Celiną Zubrycką i Małgorzatą Masłowiecką. Prowadzenie: Justyna Godlewska-Kruczkowska.

Na zdjęciu bohaterowie spotkania, po prawej prowadzący spotkanie, w tle goście Galerii Parter Książnicy Podlaskiej.

Środa Literacka z Ewą Zwierzyńską, Mateuszem Styrczulą i Jerzym Rajeckim - relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części cyklu wspomnień filmowych. Tym razem prezentujemy zapis Środy Literackiej z Ewą Zwierzyńską, Mateuszem Styrczulą i Jerzym Rajeckim. Spotkanie odbyło się 1 lutego 2023 roku.

Na pierwszym planie prowadzący spotkanie Piotr Janicki, na drugim bohater spotkania Marek Nowak, Galeria Parter Książnicy Podlaskiej.

Środa Literacka z Markiem Nowakiem

Zapraszamy do obejrzenia filmowego zapisu Środy Literackiej z pisarzem Markiem Nowakiem.

vlcsnap-2024-07-05-09h56m45s555.png

Jak korzystać z kodów do ebooków i audiobooków?

Marta Kozłowska - kierownik Wypożyczalni Głównej Książnicy Podlaskiej - wyjaśnia, w jaki sposób można skorzystać z kodów do ebooków i audiobooków.

Powrót na początek strony